Про це повідомили у прес-службі Іркутської обласної філармонії.

"Я сидів у першому ряді і, побачивши, що Михайлу Леонідовичу стало погано, підбіг до нього. Серед глядачів були два головних лікаря іркутських клінік, вони по черзі стали робити масаж серця. Через півгодини вони обидва були мокрі від напруги і втоми. Але швидка допомога, яку я викликав о 19:48, приїхала лише через 40 хвилин – о 20:28. Вони просто констатували смерть", – розповів глава міського департаменту культури Віталій Баришніков у коментарі "РИА Новостям".

Читайте також: Помер Том Петті: біографія відомого рок-музиканта

Баришніков додав, що під час штучного масажу серця Клейн почав періодично дихати, і навіть приходив до тями. І можливо, якби "швидка" приїхала вчасно, життя музиканта могли б врятувати.

Він виконував імпровізацію на тему російських пісень, коли стало погано з серцем. 45 років він пропрацював у філармонії і в прямому сенсі – до останнього подиху служив музиці,
– зазначив глава міського департаменту культури

Прощання із заслуженим артистом Росії Михайлом Клейном відбудеться 7 жовтня у фойє концертного залу філармонії міста Іркутськ.

Нагадаємо, 6 серпня український музикант, соліст групи "Ivan Blues & Friends" Іван Денисенко під час фестивалю "Серпневий блюз" також помер на сцені.

А ще раніше, 20 липня, молода французька виконавиця Барбара Велденс упала на сцені під час виступу на фестивалі та померла.