Тома Петті знайшли непритомним у його будинку в Малібу в ніч на 2 жовтня. Лікарі встановили, що у музиканта зупинилося серце і врятувати його було неможливо. Медики констатували, що його мозок не подає ознак активності і Тома відімкнули від системи життєзабезпечення.

Читайте також: Рок-музикант Том Петті помер у лікарні

Біографія Тома Петті

Американський рок-музикант, гітарист і композитор Том Петті народився 20 жовтня 1950 року в місті Гейнсвілль, штат Флорида. Його інтерес до музики почався в десятирічному віці, коли він познайомився з творчістю Елвіса Преслі і навіть особисто потисну руку королю рок-н-ролу.

На початку музичної кар’єри Петті одружився з Джейн Бенйо в 1974 році, їх шлюб протривав 22 роки. Петті і Бенйо мали двох доньок: Андрію та Ханну Кім.

Читайте також: Том Петті помер: найкращі пісні рок-музиканта

Другий шлюб музиканта був з Даною Йорк Епперсон 3 червня 2001 року.

Том і його рок-група Tom Petty and the Heartbreakers стали відомі в США в 1970-х роках.

Петті здобув популярність та армію фанатів завдяки таким хітам, як American Girl, Stop Draggin' My Heart Around, Breakdown, Listen to Her Heart і багатьом іншим.

Том Петті став відомим у 1970-х роках

Том став успішним і в соло кар'єрі, зокрема, у 1989 році з'явився його альбом Full Moon Fever, головний хіт якого – Free Fallin' – стрибнув до сьомого місця в хіт-параді Billboard Hot 100.

Наприкінці 1980-х Петті був співзасновником групи The Traveling Wilburys та грав у турах з Джорджом Гаррісоном, Бобом Діланом, Роєм Орбісоном і Джеффом Лінном.

Загалом у в його дискографії – три сольні альбоми і 13 в складі групи.

У 2002 році група потрапила в зал слави рок-н-ролу.

Варто відзначити, що тільки минулого тижня закінчився концертний тур Тома Петті, присвячений 40-річчю групи Heartbreakers.