Днем раніше Катерина рекламувала в інстаграмі сайт з російським доменом, де підписники начебто можуть дізнатись свій персональний гороскоп всього за деякими особистими даними. Для цього на сайті просять надати інформацію про ім'я, дату, час і місце народження, часовий пояс та навіть координати перебування людини. Після цього сайт начебто підбирає особистий прогноз для людини.

До слова Без інстаграму вона – ніхто, – Олексій Дурнєв про Софію Стужук, якій не пробачать мовчання


Дані, які потрібно ввести на російському сайті натальних карт / Скриншот з сайту

Звісно, у правдивість такої інформації вірити не варто, проте російський ресурс легко може зібрати дані користувачів сайту з різних країн світу. Як наголосила сама Катерина, якщо вебсайт не відкривається, то потрібно скористатись VPN й у налаштуваннях обрати Росію.

У мережі чимало користувачів почали обурюватись рекламою волинської блогерки, ще й у час війни Росії з Україною. Проте Катерина Якимчук не вбачає у цьому нічого поганого. Вона каже, що зробила багато для України і виливати на неї свою агресію та заздрість – не потрібно.

Мені надзвичайно дивно. Люди, які роблять ці репости, вони не знають куди подіти своє внутрішнє переживання, не знають, як справитися з емоціями і агресією, яка в них є всередині. Вони позначають мене, тому що в них є якась неприязнь до мене, може, вони думають, що я якось нечесно заробляю гроші або все просто так мені дісталось. Може, вони думають, що я реально зробила щось погане,
– відповіла в сторіс Катерина.

А щодо того, що вона нібито закликає вводити свої дані на сайті, то Якимчук сказала, що там немає прохання ввести, де ви знаходитесь, називати імена родичів чи банківської картки. А щодо введення даних про місце розташування, то вона каже використовувати VPN, аби сайт нічого не відстежив. Дівчина також показала кадри з камер відеоспостереження під її будинком, де до неї прийшли невідомі. Вона вже нібито викликала поліцію.

Катерина Якимчук рекламує російський сайт гороскопів / Фото з інстаграм-сторіс блогерки

  • Зазначимо, що у 2020 році Катерину Якимчук вже звинувачували у шахрайстві. Раніше дівчина мала 1,7 мільйона підписників та продавала курси із заробітку в мережі. Проте підписники скаржились, що дівчина подає загальнодоступну інформацію та за рахунок цього заробляє чималі статки. Їй вдалось придбати елітний автомобіль Porshe та квартиру. Зараз її сторінка заблокована, а на новій – всього 43 тисячі підписників.