Російська преса протягом останнього тижня писала, зокрема, про те, як Україна перетворилася на "країну націоналістичного фундаменталізму". Про це йдеться в огляді Наталії Лебідь для сайту "24".

Повну версію публікації читайте тут: "Зустрінете націоналіста – кричіть і тікайте": росЗМІ про Євробачення у Києві"

"Комсомольская правда", наприклад, цитує у своїй статті "військового експерта" Алєксандра Жиліна: "Отримав інформацію з Києва, що СБУ під контролем зарубіжних кураторів розпочала спецоперацію, мета якої швидко (за рахунок кривавих терактів) створити образ Донбасу як території тероризму проти України, і не тільки. Мовою англосаксонських спецслужб це називається "акція під чужим прапором", переконує автор публікації.

Перший з низки терактів запланований на 9 травня, фантазує Жилін.

Теракт повинен відбутися безпосередньо в залі для глядачів під час прямої трансляції "Євробачення" по всьому світу. Він буде обставлений як помста "донбаських терористів", яких нібито підтримує Москва, київському режиму за десовєтизацію країни і частково за недопуск на конкурс російської співачки". Жилін приплітає в цю маячню і Трампа, чия зустріч із Путіним нібито буде зірвана через "великий вибух".

А видання "Украина.Ру" додає, що наша держава взагалі вкрай небезпечна для відвідин: "Зростання злочинності зумовлює соціальна і економічна нестабільність в країні. На показники кримінальної статистики особливо відчутно впливає соціальна криза і війна, що триває. Київська влада виявилася нездатною контролювати масовий приплив зброї та боєприпасів із зони АТО, які нелегально поширюються по всій території країни. Як результат, Україна вже отримала перше місце в рейтингу найбільш небезпечних країн Європи і одне з провідних місць в аналогічному світовому рейтингу".

Тим часом тему небезпечного Києва підхоплює "Московский комсомолец", котрий, щоправда, дещо заплутався у наявній в нього інформації, іронізує журналістка. З одного боку, "МК" пише, що перед Євробаченням всіх безхатченків Києва жорстока "хунта" вивезе в поле і там покине напризволяще, а з іншого – що безхатченки є… агентами СБУ.

Читайте також: Поліцейські провели навчання до Євробачення-2017

Загалом в столиці України нараховується біля 20 тисяч безхатченків, йдеться у статті "МК". Їх "використовують як кур'єрів для перевезення наркотиків і зброї, беруть участь вони й у так званих автопідставах. У деяких випадках бездомні виконують роль агентів Служби безпеки України", – зазначає "Московский комсомолец".

"Четверо українських військовослужбовців, які втекли до Росії, в інтерв'ю виданню life.ru стверджували, що перебувати в Незалежній стало небезпечно для життя", – повідомляє сайт "Политроссия", йдеться в огляді.