Лише нещодавно Маша Єфросиніна поставила на місце пропагандиста Соловйова, а тепер взялася за 80-річну Ангеліну Вовк, яка також підтримує війну в Україні. У програмі блазня Кремля Бориса Корчевнікова вона поділилася "мирним планом", для якого їй треба лише лялькова свиня Хрюша, заєць Степашка та музика з "На добраніч, малята".

До теми Маша Єфросиніна допомагає з лікуванням жінкам, яких звільнили з російського полону

Маша Єфросиніна посміялася з ексведучої "На добраніч, малята"

"Звичайно думала, треба якось зупинити той бік. Щоб вони все ж таки інакше поглянули на ці події, і я сказала своїй приятельці, що я візьму Хрюшу і Степашку і піду туди, на фронт. І звернуся до українців. У мене ж також є українська кров. Я їм теж казки читала. І думаю: "Раптом мене почують". Просто, мені здається, коли б залунала ця музика з програми "На добраніч, малята", і вони почули б мій голос, я б сказала: "Доброго дня, любі дівчатка й хлопчики. Зупиніться, що ви робите. Ви ж хороші", – видала Ангеліна Вовк пропагандисту Корчевнікову.

Єфросиніна запостила в інстаграмі уривок з інтерв'ю і заявила, що це черговий доказ того, що мізки в росіян промиті.

Господи, допоможи цим людям самознищитися раніше, ніж вони усвідомлять, що живуть з трухою замість мозку,
– прокоментувала Маша Єфросиніна.

У коментарях ведучу підтримали зіркові друзі. Сергій Притула, наприклад, зауважив, що коли росіяни дослухаються до Хрюші та Степашки, то не дарма їх називають свинособаками:

  • Сергій Притула: "А потім вони дивуються, чому їх називають свинособаками! Це при тому, що головні інфлюенсери – Хрюша і Степашка! Ось тобі і хрю, і гав";
  • Даша Астаф'єва: "Ту сторону". С*ка, ви "та сторона" від початку до кінця існування світу! Разом зі своєю приятелькою, Хрюшею, Степашкою і навіть Каркушею! На добраніч, свинособаки";
  • Марина Боржемська: "Здоровий глузд геть залишив цю націю. Тут навіть психіатри не допоможуть";
  • Lida Lee: "Немає слів".