У грудні світова спільнота з нетерпінням чекає на представлення різдвяних листівок королівської сім'ї. Хоч поки фото не з'явилось на офіційних аккаунтах герцогів Кембриджських, різдвяна листівка подружжя вже облетіла соцмережі. 24 канал покаже, яким кадром Кейт Міддлтон і принц Вільям вітатимуть з Різдвом 2020 рідних і близьких.

Цікаво Кейт Міддлтон і принц Вільям вперше за довгий час з'явились на публіці з дітьми: неймовірні фото

Різдвяна листівка Кейт Міддлтон і принца Вільяма

На новій світлині, яку публіка побачила вперше, Кейт Міддлтон і принц Вільям позують надворі на тлі дров разом з трьома дітьми – 7-річним Джорджем, 5-річною Шарлоттою і 2-річним Луї. Експерти припускають, що кадр був зроблений у сімейному маєтку Амнер-хол, що в Норфолку.

Для зйомки родина обрала повсякденний одяг. Кейт Міддлтон постала в бордовому джемпері та чорних штанах, тоді як принц Вільям одягнув светр кольору хакі та сині штани. Принцеса Шарлотта в теплому сірому вбранні позувала на руках у матусі, Луї обрав місце між батьками та весело сміявся на камеру, а спадкоємець престолу Джордж демонстрував свою самостійність, зайнявши місце біля татка.

Експерти вже встигли проаналізувати різдвяну листівку герцогів Кембриджських та заявили, що вона втілює щільну єдність сім'ї. Психологи переконані, що Кейт Міддлтон обхопила доньку за талію неспроста. Цей жест показує її опіку та захист. Натомість усмішка принца Джорджа демонструє його сором'язливість та особливий зв'язок з батьком.