Кейт Міддлтон і принц Вільям влаштували традиційні передріздвяні розваги у п'ятницю, 11 грудня. Королівське подружжя разом з трьома дітьми – 7-річним Джорджем, 5-річною Шарлоттою і 2-річним Луї – відвідало пантомічний спектакль "Національна лотерея" в Лондонському Палладіумі. Вистава була покликана "подякувати працівникам та їхнім сім'ям за феноменальні зусилля цього року". Про це йдеться на офіційній сторінці герцогів Кембриджських в інстаграмі.

До теми Передріздвяна подорож: які образи змінила Кейт Міддлтон у турі Британією

Разом зі всіма дітьми Кейт Міддлтон і принц Вільям вперше від початку пандемії коронавірусу пройшли червоною доріжкою. Принцеса Шарлотта та принц Джордж почувались впевнено на публіці, а от наймолодший Луї не став відпускати руку матусі, соромлячись камер і сторонніх людей.

Перед спектаклем принц Вільям виголосив коротку промову, подякувавши людям по всій країні, які продовжували працювати та підтримувати свої галузі протягом усієї пандемії COVID-19. Сім'я розташувалась у королівській ложі, а впродовж усієї вистави Луї сидів на руках у Кейт Міддлтон.

Образи королівської родини

Для заходу Кейт Міддлтон обрала стильну легку сукню чорного кольору з білим принтом, яку поєднала з замшевими туфлями-човниками на підборах. Принц Вільям постав у класичному костюмі та яскраво-червоному джемпері. Для Шарлотти обрали сіру картату сукню. Герцоги Кембриджські у лондонському театрі Палладіумі перебували в захисних масках, проте дітей вирішили позбавити від подібних карантинних обмежень.


Родина герцогів Кембриджських на спектаклі / Фото Instagram / @kensingtonroyal


Родина герцогів Кембриджських на спектаклі / Фото Instagram / @kensingtonroyal


Кейт Міддлтон і принц Вільям на спектаклі / Фото Instagram / @kensingtonroyal


Кейт Міддлтон і принц Вільям на спектаклі / Фото Instagram / @kensingtonroyal