Цього року Різдво зовсім не таке, до якого ми звикли. Війна розлучила мільйони українських родин. Однак українці не забувають традицій. Вони все одно колядують, прославляють народження Ісуса Христа і щиро вірять, що з Божою допомогою наступне Різдво обов'язково буде під мирним небом.

Не пропустіть Джамала, Оксана Муха та Пономарьов: колядки у сучасному виконанні, які варто послухати у Різдво

Чимало родин відзначили Різдво 25 грудня. Але мільйони українців долучилися до святкувань й 7 січня. У добірці 24 Каналу дивіться, які слова та фото поширюють зірки у цей світлий зимовий день.

Гурт "Антитіла"

"Вітаємо усіх українців, які сьогодні збираються за родинним столом, наслідуючи наші давні традиції з нагоди Різдва Христового. Дякуємо усім українцям, які цьогорічний Святвечір зустрічають на передовій та стримують ворога на усій лінії фронту. Слава ЗСУ! Згадуємо усіх, хто поклав своє життя за наш мир, спокій та безпеку. Та загадуємо, аби наступне Різдво ми всі зустріли у теплих родинних колах та рідних домівках, в Україні! І так обов'язково буде! І традиційно – колядуємо! Це те, що ідентифікує націю і нашу культуру і те, що ворог у нас не відбере".

Настя Каменських

"Ранок Різдва. Вітаю всіх, хто святкує сьогодні. Нехай мир запанує в нашій Україні та в душі кожного українця".

Alyosha

"З Різдвом Христовим! Божої милості і ласки усім! Молімося за нашу велику сім'ю, Україно!"

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

Наталка Карпа

"Україночка маленька,
Пампушочок із варенням,
Буду гарно смакувати!
Із Різдвом Христовим,
буду Вас вітати!
Христос ся рождає!"

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

Ірина Федишин

"Христос народився!"

Катя Осадча

"З Різдвом всіх, хто святкує сьогодні. Сьогодні за одним столом в Святвечір молимося за мир, за злагоду і перемогу. Наша родина цього року святкує дві дати і поступово переходимо на святкування 24 грудня, як і більшість українців. З Різдвом, рідні".

Григорій та Христина Решетники

"Цього року відсвяткували Різдво двічі – так вирішили батьки! А вони для нас – святі люди! Зі святом вас, дорогі українці! Миру, злагоди, любові та перемоги нашій країні. Святий вечір у колі найрідніших! З Різдвом Христовим!"

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

Олена Зеленська

"З Різдвом усіх, хто святкує сьогодні".

Alyona Alyona

"Я знаю, що цей рік змінив нас усіх. В багатьох людей змінився склад сім'ї, в когось вона стала більшою, а в когось, на жаль, меншою. Але я хочу побажати всім, щоб при будь-яких обставинах сімейне тепло і затишний сімейний вогонь завжди був з вами і з року в рік передавався від старшого покоління до молодшого. Всіх вітаю з Різдвом Христовим".

Лілія Ребрик

"Такі дні дуже потрібні: коли разом всупереч всьому і попри все. Коли ніби відключаєш думки, ставиш усе на паузу і зовсім-зовсім трошечки, але все ж розслабляєшся. Коли хоча б раз на рік, але обов'язково в січні, на Різдво, їдеш до своїх. Коли відчуваєш себе вдома, поруч з мамою і татом – як колись давно у дитинстві. Традиції, які навіки зі мною, сімейні цінності і спогади. Це те, що дає сили вистояти у ці часи і не просто вистояти, а рухатися і йти далі. Найдорожче і націнніше. З Різдвом тих, хто відзначає сьогодні. Нехай ваші родини завжди будуть поруч!"