Про це розповіли у Contact Music.

Як розповів артист, він прагне розділити своє свято із усім світом, тому публічно розповів про підготовку до свята. Хоч з країною, де відбудеться церемонія свята, вони ще не визначились, тому що є багато проблем із перетином кордонів його родичів.

Читайте також: Елтон Джон зізнався про невдалий шлюб з жінкою в час його захоплення чоловіками

"Наразі ми займаємося запрошеннями і усіляким іншим. І ще нам потрібно розібратися з тим, що більшість родичів мого партнера з Сирії. Тож, можливо, вони не зможуть приїхати до цієї країни (США). Тому, ми могли би розглянути Стокгольм чи Іспанію", – зазначив артист.


Рікі Мартін і Джван Йосеф готуються до весілля

Однак зірка обіцяє, що про їхнє весілля говоритимуть усі.

Ми – сучасна родина, і вважаю, людям потрібно бачити це, і я хочу нормалізувати красу нашої сім'ї. Тому я роблю це публічно і маю намір розділити моє весілля з усім світом,
– зізнався 45-річний виконавець.

Він додав, що підготування до найважливішого дня в житті справді є складними.

"Всі говорять про весілля, але ніхто не каже про планування, оскільки це так складно. Я не знав, що так непросто створити таку подію, яку ми хочемо", – щиро розповів Рікі Мартін.

До слова, в Мартіна вже є двоє синів-двійнят від сурогатної матері, які народились у 2008 році – Маттео і Валентіно. Свою орієнтанцію він розсекретив у 2010 році, а до того він близько 14 років зустрічався і планував створити сім’ю з телеведучою Реббекою де Альбою.


Рікі Мартін з двома синами Валентіно і Маттео та з коханим Джваном Йосефом

З квітня 2016 року Рікі Мартін почав зустрічатися зі шведсько-сирійським художником Джваном Йосефом. А в листопаді того ж року в шоу Еллен Дедженерес вони оголосили про свої заручини.