Відповідний пост виконавець опублікував в Instagram.

Елтон Джон у 1984 році одружився на звукоінженерці Ренаті Блаул, проте шлюб був все ж нещасливим і тривав він лише 4 роки.

Читайте також: Елтон Джон попросив сприймати представників ЛГБТ, а не терпіти їх

"Багато років тому я обрав Австралію для свого весілля з прекрасною жінкою, до якої я відчував величезну любов та захоплення. Я понад усе хотів бути хорошим чоловіком, але я заперечував те, ким я був насправді, й це принесло моїй дружині смуток та змусило мене відчувати величезну провину і жаль", – зізнався Елтон Джон.


Елтон Джон та Рената Блауел

Музикант додав, що для того, аби бути вартим чийогось кохання, потрібно бути чесним перед собою та своїм партнером. Однак згодом Елтон Джон познайомився з Девідом Фернішем, канадським режисером, через що дякує долі за таку доленосну зустріч.

Майже 24 роки тому я зустрів людину, з якою можу повністю бути собою. Коли ми одружилися у 2014-му, було таке відчуття, що цей факт прийняв світ. Для Девіда і мене, можливість відкрито кохати і бути відданими одне одному, і те, що це визнається і прославляється, надає життю справжнього сенсу,
– відверто розповів артист.

Він підсумував свій пост сподіванням, що Австралія, яку він дуже любить, нарешті оцінить та прийме чесність та відвагу, якої вимагає від людей гей-шлюб.

До слова, що у 1976 році під час інтерв'ю журналу Rolling Stone Елтон Джон заявив, що він – бісексуал. Вже 14 лютого 1984 року музикант зіграв весілля з Ренатою Блауел і через чотири роки вони розлучились.

Згодом сер Елтон заявив, що він скоріше гомосексуал, ніж бісексуал. Через постійні депресії артист почав зловживати алкоголем і наркотиками, через що проходив лікування від наркозалежності.

Читайте також: Елтон Джон потрапив у лікарню зі смертельною інфекцією

А вже у 1993-му році Елтон Джон зустрів свого майбутнього чоловіка Девіда Ферніша, який допоміг йому позбутися згубних звичок. У 2014 році вони офіційно одружились. У подружжя є дві дитини від сурогатних матерів.


Девід Ферніш, Елтон Джон і їхні два сини