На відеороликах, оприлюднених в мережі, можна почути, як Рікі Вілсон каже: "Давайте зробімо це для антивакцинаторів", і шанувальники підтримали його. Він назвав препарати Pfizer, Moderna і AstraZeneca, якими вакцинуються від COVID-19, на що отримав оплески у відповідь.

Читайте також Примусова вакцинація від COVID-19 в Україні: потрібна чи ні

Але місцева телеведуча Джилліан Маккейт розкритикувала знаменитість за такі дії, а її прихильники та інші інтернет-користувачі звинуватили співака в "заохоченні дискримінації".

"Це найбільш депресивна сцена з маніпуляціями, яку я коли-небудь бачила в музичному світі. Скільки йому заплатили, щоб він став наркобароном? Просувайте сегрегацію і заохочуйте знущання", – заявила ведуча у твітері та додала відео із заходу.

Відповіді від музиканта не довелось довго чекати і він написав на власній сторінці у Twitter:

Я вірю в те, у що вірю. Ви використовуєте свій вплив кожен божий день, щоб поділитися тим, у що вірите, а я роблю це один раз, і ви називаєте мене маніпулятором? Будь ласка, дайте мені спокій в майбутньому,
– підкреслив чоловік.

Зараз люди тероризують інстаграм-сторінку музиканта коментарями, де обурюються його словами зі сцени.

Що відомо про інші заходи, де потрібна вакцинація

  • Ймовірно, гості фестивалі, які прийшли послухати Рікі Вілсона, перед заходом повинні були вакцинуватись, оскільки ніхто у залі виступу не скандував проти чоловіка.
  • Зважаючи на це, варто зазначити, що все більше світських подій обирають вакцинацію, аби убезпечити себе та інших від коронавірусу в час пандемії. До прикладу, Бал Інституту костюма та моди Met Gala, що пройшов всередині вересня.
  • Також концерт лише для вакцинованих людей влаштував у Львові Святослав Вакарчук з гуртом "Океан Ельзи".