Як повідомляє видання People з посиланням на слова інсайдера, дружина принца Гаррі має досить багато хобі. Вільний час герцогиня Сассекська здебільшого проводить зі своїм чоловіком. Меган Маркл полюбляє відпочивати з принцом на природі, зокрема, у Котсуолд-Хілс.

Читайте також: Які коштовності Єлизавета II подарувала Меган Маркл: фото

Герцогиня Сассекська не забуває й про заняття спортом. Чарівна Меган, яка може похизуватись стрункою фігурою, полюбляє відвідувати заняття пілатесом. Щоб не привертати зайву увагу громадськості, вона вбирає непримітні речі та не забуває прикрити обличчя кепкою та окулярами.

Коли вона відвідує заняття пілатесом, то збирає волосся і одягає бейсбольну кепку, щоб залишитися інкогніто,
– зазначив інсайдер.


Меган Маркл / Getty Images

Щоб виглядати ідеально, Меган Маркл регулярно відвідує магазин здорового харчування, що розташований неподалік Кенсінгтонського палацу.

Єдиним місцем, яке вона регулярно відвідувала, був магазин здорового харчування Whole Foods, що розташований в 5 хвилинах від Кенсінгтонського палацу. Таким чином вона швидко може прийти до крамниці і залишитися при цьому непоміченою,
– додав інсайдер.

Читайте також: Принц Гаррі зачарував мережу ніжним дотиком до Меган Маркл: відео

Колишній охоронець принцеси Діани Кен Уарф зазначив, що після весілля будні Меган Маркл кардинально змінились. Тепер дружина принца повинна відповідати почесному статусу та вже змінила свій графік дня.

"Вона щодня знаходиться під пильною увагою громадськості. Меган не може собі дозволити все, що раніше робила в Америці. Можна з упевненістю сказати, що зараз вона грає найголовнішу роль в її житті", – розповів Кен Уарф.


Меган Маркл та принц Гаррі / Getty Images