У ніч на 9 березня у багатьох містах, зокрема і в Києві, пролунали вибухи. Сергій Притула розповів, як пережив нічний масований ракетний обстріл.

До теми "Розплата буде за кожне життя": Каменських, Мішина емоційно реагують на нічний ракетний удар

Як Притула пережив тривожну ніч 9 березня

Волонтер запевняє, що пережив цю ніч на паркінгу, хоча спить зазвичай дуже міцно і може проспати початок тривоги.

Я дуже міцно сплю, але все-таки навіть якщо я не чую сирени, бахкає (вибух – 24 Канал) так гучно, що я прокидаюсь і пришвидшеним темпом біжу в підземний паркінг. В мене вже навіть подушка в машині заготовлена, там вже і добуваю ніч,
– поділився Сергій Притула.

Що мотивує Притулу не здаватися

Сергій також каже, що часто приїжджає на фронт до українських захисників, і саме вони надихають його працювати далі, наближаючи перемогу.

"Мене дуже надихають наші захисники. Ми маємо велике завдання бути гідними їх. Це просто настільки жахлива тотальна війна… Я думав, що у 201 4— 2015 роках я бачив справжню війну, але те, що відбувається зараз, — це зовсім інша історія", – пояснив Притула.

За його словами, людина може бути втомлена, але коли вона приїжджає на передову, дивиться на роботу хлопців, то розуміє, що ти просто не має права говорити, що вигоріла. "Ти стискаєш зуби і продовжуєш працювати далі", — зазначив він.

Дивіться повне відео з Сергієм Притулою:

Ракетна атака по Україні 9 березня: основне

  • Росія вперше за довгий час атакувала всю Україну. Вночі 9 березня російські військові здійснили 81 запуск ракет.
  • Звуки вибухів пролунали у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, Хмельницькому, на Вінниччині та в інших населених пунктах.
  • Так, у Золочівському районі Львівщини ворожа ракета впала у житловій зоні. Зараз там розбирають завали, під якими можуть бути ще люди. Станом на 9:20 ранку відомо, що кількість загиблих внаслідок зросла до п'яти.
  • Експерт Роман Світан повідомив, що ця атака стала наймасовішою за весь час, тому що росіяни використали майже весь наявний у них спектр ракет.
  • В ефірі 24 Каналу речник сил ППО Юрій Ігнат вперше озвучив інформацію про 6 використаних ракет "Кинджал". Згодом цю інформацію підтвердили у ЗСУ.