Про це зірка розповіла в ефірі телеканалу NBC, повідомляють на The Daily Mail.

Селена раніше шокувала фанатів розповіддю про таємну трансплантацію нирки минулого місяця. Раніше Гомез повідомляла, що з 2015 року вона хворіє на вовчак – системне аутоімунне захворювання, але їй потрібно було провести важку операцію з трансплантації нирки, щоб уникнути подальшому розвитку хвороби.

Читайте також: Після важкої операції Селена Гомез вперше з'явилася на світському заході: фото

На телевізійне інтерв’ю співачка прийшла разом з Франсією. 25-річна Селена, не втримуючи сліз, розповіла, що померла б, якби її краща подруга Франсія Райса не врятувала її, пожертвувавши одну з нирок.

Селена зізналася, що була в прямому сенсі на межі життя і смерті, коли дізналася про необхідність трансплантації. Однак не хотіла нікого просити допомогти з цим. Але 29-річна подруга Райса сама зголосилася на допомогу.

Коли у Гомез запитали, чи вважає вона, що Франсія врятувала їй життя, актриса відповіла ствердно і без коливань.

"Чому ви відчуваєте, що Франсія врятувала вам життя?" – Селена відповіла: "Тому що вона дійсно це зробила – все так і було".

Читайте також: Франсія Райс публічно показала шрам після трансплантації нирки для Селени Гомез

До слова, двох дівчат пов'язує дев'ятирічна дружба. Вони познайомилися в 2008 році на благодійному заході компанії Disney в дитячому госпіталі. Селена і Франсія називають один одного сестрами і дуже дорожать одне одним.