Дмитро Гордон проігнорував мовчання Наташі Корольової, якій може погрожувати режим Путіна, але після реклами її концерту в Урюпінську – розніс ущент. Він назвав співачку з України "уй*б*щем" і нагадав про звірства росіян у Бучі, Ірпені та інших звільнених містах і селах.

Читайте також Такі мають їхати геть, – Наталка Денисенко наїхала на нареченого Аліни Гросу "з Рошляндії"

Дмитро Гордон звернувся до Наташі Корольової

"Ось ти дівчинкою жила на Борщагівці поруч зі мною. У нас була одна класна керівниця в середній школі №205 міста Києва Марія Миколаївна Бабич. Тільки в мене раніше, у Наташі пізніше", – пригадав Дмитро Гордон.

Він закинув Корольовій, що поки вона піарить свої концерти в задрипаних містах Росії, у звільнених околицях Києва знаходять тіла мирних людей, яких катувала та ґвалтувала путінська армія.

Добре, ти відмовчалася. Але ти виставляєш в інстаграмі анонс свого концерту в якомусь задрищинську… Тобто тут дітей вбивають, ґвалтують дітей, а ти, бл*ть, пишеш якісь пости про те, що в тебе концерт в Урюпінську! Уй*б*ще, просто уй*б*ще,
– жорстко висловився журналіст.

Про це говорять усі Дуже багато тіл, молодих розстрілювали, – Комаров показав моторошні кадри зі звільненої Бучі

Він переконаний, що росіяни – невиліковно хворі на голову люди. Це, на думку Гордона, доводить мізерна кількість зірок, що "чітко, не двозначно висловилися в підтримку України":