Такою новиною поділилась прес-служба Букінгемського палацу, де зазначила, що пара наречених буде рада бачити 1200 вже запрошених осіб на весіллі 12 жовтня 2018 року. Також вони нададуть можливість завітати на весілля будь-якому жителю Великобританії незалежно від громадянства, який виграє своє запрошення у лотереї.

Читайте також: Принцеса Шарлотта стане подругою нареченої в принцеси Євгенії

Для цього всім бажаючим потрібно заповнити форму заявки та чекати на результати розіграшу 8 серпня. Щасливець разом з іншими запрошеними зможе побачити прибуття наречених у Віндзорський замок, послухати пряму трансляцію святкового богослужіння і побачити початок процесії, коли пара буде відправлятись на кареті із території замку в кінці весільної церемонії.

27-річна внучка королеви Єлизавети II перебувала в стосунках з Джеком Бруксбенком вже сім років, а в січні цього року пара заручилась. Весілля принцеси Євгенії і бізнесмена Джека Бруксбенка відбудеться цієї осені, 12 жовтня, у Віндзорському замку в каплиці Святого Георгія – там же, де в травні вінчалися принц Гаррі і Меган. Також, як і Гаррі з Меган, наречена принцеса Євгенія є дев'ятою в лінії успадкування трону.