Про це повідомили в акаунті королівської родини у Twitter.

Читайте також: Меган Маркл обрала дизайнера, який створить для неї весільну сукню

Зазначається, що заручини вже відбулись. Сталось це у січні 2018 року у Нікарагуа, проте жодних деталей події наразі немає.

Весілля принцеси та Джека Бруксбенка анонсували на осінь 2018 року. Урочисті заходи відбудуться у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку, де традиційно беруть шлюб члени британської королівської родини.

Як пише РБК, 27-річна принцеса Євгенія Йоркська – молодша дочка третього з дітей Єлизавети II герцога Йоркського Ендрю і його дружини Сари Фергюсон — у черзі претендентів на британський престол посідає восьме місце.

Принцеса Євгенія Йоркська із сестрою Беатріс

Її знайомство з Джеком Бруксбенком відбулось ще у 2010 році на гірськолижному курорті в Швейцарії. Тоді Бруксбенк працював у ресторанно-готельному бізнесі. Починав він з посади офіціанта, але пізніше зрештою став керуючим престижного лондонського нічного клубу Mahiki. Принци Вільям і Гаррі були частими клієнтами цього закладу. Пізніше Бруксбенк залишив свій пост і зайнявся виноторгівлею.

Читайте також: Кейт Міддлтон – 36: найкращі образи модної герцогині

Корені Бруксбенка сягають історії старовинної та знатної родини. Він навіть перебуває у далекій спорідненості з британською королівською родиною, в тому числі і з майбутньою дружиною. Однак сам чоловік титулу не має, а титул принцеси до їхніх нащадків перейти не може.

Джек Бруксбенк та принцеса Євгенія

За інформацією британських ЗМІ, у 2016 році герцог Йоркський звернувся до Єлизавети II з проханням надати майбутнім чоловікам його дочок титули графів.

Нагадаємо, незабаром, 19 травня, має відбутися весілля принца Гаррі та акторки Меган Маркл. Крім двох новоспечених сімей, королівська родина поповниться ще одним членом. У квітні на світ має з'явитися третя дитина принца Вільяма і Кейт Міддлтон.