Кожного Різдва члени королівської родини збиралися для спільного проведення свята та служби в церкві. Але в Норфолк запрошували лише тих, хто був офіційним членом монаршої сім'ї. Ті, хто мали стосунки з монархами – мали зачекати прийняття в родину. Про це повідомляє видання The Mirror.

Цікаво У пудровій блузці: Меган Маркл вперше після оголошення про викидень виступила публічно

Принц Гаррі натомість вперше порушив це правило: у 2017 році він запросив на святкування Меган Маркл, хоч вона тоді була тільки його нареченою. Так само зробила минулого року принцеса Беатріс. Вона запросила на різдвяну службу свого коханого – Едоардо Мапеллі Моцці. Зауважимо, що пара зіграла весілля тільки цьогоріч влітку.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Раніше цю традицію не порушували. Зокрема, теперішню дружину принца Вільяма, Кейт Міддлтон, не запросили на різдвяну службу у 2010 році після їхніх заручин.

Монархія в значній мірі ґрунтується на прецедентах та традиціях, але вона також створює свої власні,
– говорив раніше королівський експерт Річард Фітцуільямс.

Принцеса Беатріс з чоловіком також отримали в подарунок від Меган Маркл та принца Гаррі їхній будинок, на який витратили більше 3 мільйонів доларів. Втім, подружжя прожило там кілька днів, а згодом виїхало. Зараз принцеса Беатріс і Едоардо живуть у Кенсінгтонському замку, де перебували й раніше.