Меган Маркл стала гостею недільного випуску шоу Heroes Specia, яке виходить на каналі CNN. Епізод був присвячений найбільш надихаючим особистостям 2020 року. Так, вона подякувала тим, хто все ще підтримує найменш захищені групи населення, забезпечує їх їжею та іншими необхідними речами в умовах пандемії коронавірусу. На думку знаменитості, подібні вчинки демонструють силу людського духу.

Читайте також Принц Гаррі вперше виступив публічно після листа Меган Маркл про викидень

"У рік, який був складним для всіх, мене надихнули історії про співчуття в наших спільнотах. По всій країні люди залишали власні потреби в стороні, щоб зібратися разом і підтримати загальне благополуччя", – наголосила Меган Маркл.

Варто зазначити, що королівське подружжя також долучилось до числа волонтерів і небайдужих. У квітні Меган і Гаррі самостійно доставляли їжу жителям Лос-Анджелеса у рамках проєкту Angel Food, який допомагає годувати хронічно хворих людей.

Образ Меган Маркл

Для публічної появи Меган обрала неймовірно ніжний і вишуканий look. Перед камерою в саду елітного маєтку в Санта-Барбарі вона з'явилась у легкій блузі пудрового кольору з оригінальною зав'язкою на шиї. Вбрання підкреслювало тендітність та витонченість знаменитості. Оскільки Меган Маркл позувала сидячи на тлі лавандового поля, невідомо, з чим вона скомбінувала блузу.

Однак герцогиня показала в кадрі розкішний макіяж. Вона нафарбувала губи рожевою помадою з блиском, а очі виділила пудровими тінями. Волосся вона зібрала в низький хвіст, залишивши пасма попереду. З аксесуарів Меган Маркл одягла лише лаконічні золоті сережки.