Слідом за світовими лідерами у Вестмінстерське абатство з'їхалися члени королівської родини, серед яких 34-річна принцеса Беатріс. Донька скандального принца Ендрю та племінниця Чарльза ІІІ виглядала приголомшливо та яскраво, передає 24 Канал.

Дивіться також Олена Зеленська з'явилася на коронації Чарльза ІІІ: ефектний вихід у м'ятній сукні

Образ принцеси Беатріс на коронації Чарльза ІІІ

На церемонію коронації свого дядька Беатріс одягла яскраво-рожеву сукню середньої довжини з ефектними рукавами-буфами та широким поясом. Образ принцеси довершили пов'язка, схожа на тіару, та клатч кольору шампань. З прикрас – золотий браслет, каблучки та сережки з рожевими сапфірами й перлами.

Її чоловік Едоардо Мапеллі Моцці виглядав елегантно в класичному чорному костюмі та білій сорочці.

Цікаво, що у Вестмінстерському абатстві Беатріс займає місце в третьому ряду разом з батьком Ендрю, сестрою Євгенією та принцом Гаррі, який приїхав у Лондон без Меган Маркл.

Принцеса Беатріс на коронації Чарльза ІІІ / Скриншот з відео

  • Нагадаємо, що принцеса Беатріс та її чоловік виховують однорічну доньку Сієнну Елізабет. В Едоардо також є син Крістофер Вульф від попередніх стосунків з архітекторкою Дарою Хуанг.
  • Примітно, що мати Беатріс, Сара Фергюсон, не отримала запрошення на королівський захід. Вони з Ендрю розлучилися ще 27 років тому.
  • Крім того, принцеса Беатріс не є працюючим членом королівської родини, тож не братиме участі в офіційній коронаційній процесії, і, ймовірно, не вийде на балкон Букінгемського палацу.