Як пише Daily Mail, Принц Гаррі та Меган Маркл сходили на чаювання до Єлизавети II та провели з королевою більше години. Очевидець події розповідає, що напередодні близько п'ятої вечора до особистого входу королеви до палацу прибув автомобіль Ford Galaxy, з якого вийшли принц і актриса.

Також припускають, що закохані і королева Великобританії поговорили на тему спільного майбутнього принца Гаррі і Меган Маркл.

Читайте також: Яким буде весілля Принца Гаррі та Меган Маркл: з'явилися цікаві подробиці

Принц Гаррі і Меган Маркл зустрічаються з літа минулого року. До листопада 2016-го їм вдавалося приховувати свій роман. І хоча пара офіційно не повідомляла ще про заручини, однак вже відомо деякі деталі їхнього весілля,.

Західні ЗМІ стверджують, що підготовка до заручин Принца Гарі з актрисою Меган Маркл вже розпочалася. Для прикладу, актриса відмовилася від зйомок у восьмому сезоні "Форс-мажорів" і переїхала в Кенсінгтонський палац. Джерела близькі до пари стверджують, що про весілля пара оголосить тільки в наступному році, однак з тим, як повинна пройти церемонія, вони вже визначилися.


Принц Гаррі та Меган Маркл