Безумовно, рішення герцогів Сассекських відійти від своїх королівських повноважень та розпочати фінансово незалежне життя на дві країни викликало розчарування всієї сім’ї. Як повідомили інсайдери виданню Sunday Times, вчинок принца Гаррі спровокував ще більшу холоднечу в стосунках з братом.

Читайте також: Королівська сім'я лютує через демарш Меган і Гаррі

У нещодавньому діалозі з близьким другом принц Вільям зізнався, що остаточно втратив порозуміння з герцогом Сассекським. Проте у нього ще жевріє надія, що принц Гаррі все ж зможе дійти згоди з королівською родиною.

Протягом всього нашого життя я був поруч з братом. Я більше не можу його обійняти – ми стали зовсім чужими,
– відверто розповів принц Вільям.


Принц Гаррі та Меган Маркл / Instagram / @sussexroyal

Нагадаємо, що королева Єлизавета ІІ не готова миритися з таким рішенням королівських нащадків. Її величність планує зібрати екстрену сімейну нараду в понеділок, 13 січня. Ця зустріч буде присвячена рішенню герцогів Сассекських. У Сандрінгемському палаці зустрінуться принц Гаррі, Меган Маркл, принц Чарльз та герцогиня Камілла, а також принц Вільям з Кейт Міддлтон.

Судячи з усього, старші представники королівської родини вважають, що зможуть повпливати на рішення герцогів Сассекських. Принц Вільям підтвердив, що сподівається на відновлення злагоди в сім'ї британських монархів.

Все, що ми можемо зробити – це намагатися підтримати їх і сподіватися на те, що настане час, коли ми всі будемо дотримуватися однієї і тієї ж думки. Мені хочеться, щоб ми всі були командою,
– висловив сподівання принц Вільям.

Після значного резонансу в мережі герцоги оприлюднили спільну заяву, у якій спростували чутки про ворожнечу. Вони назвали інформацію у ЗМІ помилковою та образливою, як повідомляє видання Independet.

У британській пресі сьогодні прозвучала брехлива історія, яка спекулює на стосунках між герцогом Сассексським і герцогом Кембриджським. Для братів, які так глибоко опікуються проблемами, пов'язаними з психічним здоров'ям, використання мови підбурювання таким чином образливе і потенційно шкідливе,
– стверджують герцоги.


Принц Гаррі та Меган Маркл / Instagram / @theroyalfamily