Про це він розповів у інтерв’ю для Newsweek

Принц зізнався, що ніхто з королівської сім'ї не хоче бути королем чи королевою. Проте у свій час кожен буде виконувати призначені йому обов'язки.Всі молодші покоління королівської сім'ї бажають і надалі підтримувати ту позитивну атмосферу, яку за 60 років створила в країні Єлизавета ІІ. Але зараз ніхто не намагатиметься зайняти її місце.


Принц Гаррі, принц Вільям та його дружина Кейт Міддлтон

Сучасна "модернізована" монархія – це сила, котра діє заради добра, магія, якої потребує світ. Чи є хтось у королівській сім'ї, хто хоче бути королем чи королевою? Я так не думаю, але в свій час ми виконуватимемо наші обов’язки,
– розповів 32-річний принц.

Також в інтерв’ю принц торкнувся болісної для себе теми, смерті матері принцеси Діани та її похорону. Як відомо, на момент трагічної загибелі матері, Гаррі було 12 років.

Читайте також: Спроба самогубства та нещасливе подружнє життя: оприлюднені спогади принцеси Діани

"Моя мати щойно померла, і я мусив пройти довгий шлях за її труною, оточений тисячами людей, які на мене дивилися, і ще мільйони людей дивилися на це по телевізору. Я не думаю, що будь-яку дитину можна просити про таке, в будь-яких обставинах. Я не думаю, що сьогодні таке могло б статися", – поділився Гаррі.


Принцеса Діана з синами – принцом Вільямом та Гаррі

Такі трагічні події дуже вплинули на життя принца. У підлітковому віці він був вкрай проблемним хлопцем в родині, бунтарем та справжнім гультяєм. Заспокоївся принц Гаррі лише після 20 років.

"Врешті я дістав голову з піску, почав слухати людей та вирішив використати свою роль заради добра. Я нині відчуваю натхнення та енергію і люблю займатися благодійництвом, зустрічатися з людьми та змушувати їх сміятися. Часом я все ще почуваюся так, ніби живу в акваріумі для золотої рибки, але тепер я краще з цим справляюся", – додав він.


Принцеса Діана та принц Гаррі

Гаррі також розповів, що принцеса Діана навчили їх бути простими людьми, що яскраво відображається на їхньому житті сьогодні. Він з братом Вільямом ходять разом за покупками і живуть простим життя.

"Я сам ходжу за покупками. Іноді, як я виходжу з м'ясного відділу мого місцевого супермаркета, я хвилююся, що хтось зніме мене на телефон. Але я рішучо налаштований на те, щоби вести відносно нормальне життя, і якщо мені пощастить мати дітей, вони теж зможуть його вести. Навіть якби я був королем, я би сам ходив за покупками ", – підсумував Гаррі.

Отримай більше натхнення у нашому Instagram