Про це розповіли на The Daily Mail.

Такими аудіофайлами поділився власний біограф принцеси Діани – Ендрю Мортон. За його словами, британська принцеса неодноразово ділилася з ним своїми проблемами з чоловіком, принцом Чарльзом. Біограф зазначив, що у подружжя були надскладні стосунки і за словами принцеси Діани, принц Чарльз просто нехтував нею та зневажав.


Весільна церемонія принца Чарльза та принцеси Діани

Ми одружилися в середу. У понеділок ми відвідали Собор Святого Павла, і там, під прицілом камер, я почала розуміти, що мене чекає. Коли я йшла до вівтаря, я шукала очима її. Я знала, що вона поруч. Напередодні у мене був жахливий напад булімії, я їла все, що могла знайти.
Але на ранок я була дуже спокійна, дуже спокійна. Смертельно спокійна. Я відчувала себе як овечка, яку ведуть на заклання. Я знала це і не могла нічого вдіяти,
– поділилася Діана, яка знала про роман Чарльза з Каміллою Паркер Боулз.


Принц Чарльз та принцеса Діана

Як виявилось, довгий час принцесу Діану супроводжували приступи булімії (патологічно підвищеним відчуттям голоду, яке супроводжується слабкістю і больовими відчуттями в надчеревній ділянці) і на фоні стресу на початку подружнього життя вона дуже схудла.

"Я не довіряла Чарльзу, була впевнена, що кожну хвилину, коли він не зі мною, він дзвонить їй. Ми жили в Балморалі з серпня по жовтень, я худла на очах. Люди помічали цю ненормальну худобу, до жовтня її вже неможливо було приховати, всі гості поводилися зі мною як зі скляною вазою. Я була в депресії. Одного разу я намагалася порізати свої зап'ястя лезами для бритви", – розповіла шокуючу правду британська принцеса.


Принц Чарльз та Камілла Паркер Боулз

За її словами, лише вагітність допомогла врятуватись їй від стресу після довгого періоду.

"У жовтні я дізналася, що вагітна. Вільяма мені послав Бог. Я була рада цій новині, думки про дитину захопили мою свідомість. У ті часи це було вищою насолодою – знати, що скоро я стану мамою", – розповіла принцеса.


Принцеса Діана та її син Вільям

Проте вагітність майбутнім принцом Вільямом не врятувала складні стосунки подружжя. Принцеса Діана шокувала ще однією звісткою про "щасливу" вагітність.

Коли я була на четвертому місяці вагітності Вільямом, я кинулася зі сходів, намагаючись привернути увагу мого чоловіка, аби він вислухав мене. Я знала, що не втрачу дитину, при тому, що могла втратити, мала синці на животі. На гуркіт прибігла королева, матір Чарльза. Вона вся тремтіла, тому що дуже злякалася.
Я говорила Чарльзу, що я у відчаї, що я виплакую собі очі. Він сказав, що я ніби той хлопчик, що кричав: "Вовк!". "Я не буду слухати", – наголосив він,
– цитував Діану біограф Мортон.

Принцеса Діана також поділилася й одкровеннями про ставлення до неї батьків чоловіка. На її думку, вони вважали Діану розбещеною дитиною, яка сама не знає, чого хоче у цьому житті.


Королівська родина

Принц Чарльз та принцеса Діана розлучилися у 1996 році, а вже у 1997 році 31 серпня принцеса Діана загинула в автомобільній катастрофі. Як відомо, подружжя зраджувало один одному, будучи в шлюбі. На пригніченість принцеси також впливала любовна прив'язаність Чарльза до Камілли Паркер-Боулз, яка після смерті Діани стала його дружиною.


Принц Чарльз та Камілла Паркер Боулз

За її словами, вона почувала себе зайвою. Після загибелі леді Ді Чарльз одружився зі своєю давньою коханкою Каміллою Паркер Боулз, з якою вони разом і по сьогоднішній день.

Читайте також: Чоловік Єлизавети II відзначив 96-річчя