У Лондоні 17 червня відбувся пишний парад Trooping the Colour на честь короля Чарльза III – це перший такий захід для нового монарха.

До теми Принц Вільям зворушив сімейним фото з дітьми: королівська сім'я вітає з Днем батька

Принц Луї захопив публіку на параді Trooping the Colour

Діти принца й принцеси Уельських були в чудовому настрої на події. 9-річний принц Джордж задивлявся на літаки, 8-річна принцеса Шарлотта зворушливо обіймала батька, а 5-річний Луї захоплював увагу публіки мало не найбільше.

На балконі він показував на щось пальцем, а коли Кейт Міддлтон зробила йому зауваження, то кумедно відсалютував натовпу.

Він активно махав натовпу двома руками та не приховував своїх емоцій.

Фотографи зловили й момент, як Луї розважався дорогою до палацу.

Експертка з мови тіла Джуді Джеймс у The Express висловила думку, що такою поведінкою Луї показує свою нетерплячість. Принц Вільям та Кейт не спішать "приборкувати" сина – все тому, щоб він не вважав схожі монарші заходи надто нудними.

  • Додамо, принц Луї відвідав коронацію дідуся Чарльза III, хоч і пропустив велику частину церемонії. Та навіть за короткий період на службі він розсмішив публіку. Малюку було нудно – він часто позіхав та смикав сестру. Щоправда, на балконі його поведінка була доволі стриманою.
  • Нагадаємо, парад Trooping Colour став першим для Чарльза III в ролі короля, а для Кейт – у ролі принцеси Уельської. Вона прийшла на подію у яскравому образі й теж захоплювала публіку. Принцеса Кетрін одягнула зелений ансамбль, який доповнила капелюшком в тон з широкими крисами.