Маму Єлизавети II у народі досі називають "королевою-мати". Ще за життя (а прожила вона 101 рік!) жінка вклала велику частину своїх грошей у трастовий фонд, який було розділено між усіма її правнуками, але з умовою, що принц Гаррі отримає більше, ніж Вільям.

Читайте також Єлизавета II відкинула поради принца Гаррі та Меган Маркл щодо змін у палаці

На думку Єлизавети Боуз-Лайон, після смерті правлячої королеви Єлизавети II принц Вільям стане новим принцом Уельським. Тому він автоматично отримає герцогство Корнуол, яке фінансує суспільну, благодійну і приватну діяльність спадкоємця престолу. І в такому випадку принцу Гаррі нічого не дістанеться.

Тому, аби було справедливіше, принц Гаррі став багатшим спадкоємцем, ніж його рідний брат і престолонаступник Вільям. У виданні додають, що коли правнуки отримали гроші з трасту, сума на рахунку зросла з 14 до 20 мільйонів фунтів стерлінгів.


Черга на королівський престол Великої Британії / Інфографіка 24 каналу

Як використав кошти принц Гаррі?

Варто додати, що ці гроші, а також спадок від матері принцеси Діани допомогли принцу Гаррі і його дружині Меган Маркл розпочати нове життя у США. Зараз вони також займаються власним фондом Archwell, а також Гаррі влаштувався на дві роботи у Каліфорнії.