Принца Чарльза та його дружину Каміллу зустрічали в Афінах. Там їх чекала пані-посол Її Величності королеви Єлизавети II в Греції Кейт Сміт, а також Збройні сили Греції.

Цікаво Британські монархи: королівські спадкоємці, які мають право на трон

Принц Гаррі і Камілла в Греції

Як відомо, батько принца Чарльза – принц Філіп, який нещодавно пережив операцію на серці, народився у місті Корфу в Греції. А сам принц Гаррі та Камілла востаннє були в країні у 2018 році. Престолонаступник любить Грецію і називає її країною свого батька, який до одруження з Єлизаветою II носив титули принца Грецького і Данського.

Для прибуття в країну герцогиня Корноульська Камілла обрала темно-синю сукню до колін, молочний кейп, шкіряні туфлі і рукавички, а також темно-синю маску з геральдичним символом дому Чарльза. Принц Чарльз у свою чергу одягнув синій костюм, білу сорочку та блакитну краватку. Його образ теж завершувала захисна маска. У цих образах вони відвідали галерею в Афінах.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Для званої вечері з нагоди свята, яку влаштувала президент Греції Катерина Сакелларопулу, пара одягнулась більш вишукано. Камілла обрала блакитну сукню з вишитими орнаментами, у якій вже з'являлась раніше на публіці, а також бежеву накидку і клатч з маскою у тон. Принц Чарльз змінив лише костюм із синього на чорний.

Ми з дружиною щасливі повернутись у Греції, яка довгий час займала особливе місце в моєму серці. Зрештою, Греція – це земля мого батька і місце, де він народився сто років тому, у день століття незалежності Греції. Сьогодні, як і в 1821 році, Греція може розраховувати на своїх друзів в Об'єднаному Королівстві… Як наша історія тісно пов'язана, так і наше майбутнє,
– виголосив промову принц Чарльз.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

День незалежності Греції

Вже сьогодні, 25 березня, в Афінах відбувся парад з нагоди 200-річчя від початку своєї боротьби за незалежність від Османської імперії. Він включав переліт грецьких, американських та французьких винищувачів, а також кавалерійські підрозділи та "евзони" – президентську охорону у церемоніальних костюмах. Для заходу Камілла обрала повністю синій образ, а принц Чарльз – блакитний костюм.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч: