Про це він повідомив в ефірі 24 каналу. За його словами, у будинку зазвичай перебувало багато людей, однак коли загроза обстрілів зросла – усі виїхали.

До теми Російські окупанти вцілили снарядом у будинок Ігоря Кондратюка: фото пошкодженого дому

Неподалік вже були танки окупанта

Кондратюк зазначив, що населений пункт, де він проживає з родиною розташований трохи далі від Бучі, Гостомеля та Ірпеня. Водночас додав, що цей район окупанти теж прострілювали.

Прилетіло в моє улюблене місце – у кабінет. У будинку нікого не було, ми його покинули ще 2 березня, бо за кілька кілометрів вже були російські танки,
– розповів Кондратюк.

Продюсер повідомив, що в його селі вже згоріло декілька будинків. Водночас зауважив, що тероборона продовжує гасити пожежі.

Кондратюк розповів про снаряд, який влучив у його будинок: дивіться відео

Головне, аби вигнали рашистів

Кондратюк також зазначив, що зовсім не переймається за своє майно, адже зараз є важливіші речі. Крім того, додав, що все обов'язково відбудує навіть і не турбується якщо снаряди знову прилетять в його будинок.

"Якщо виганятимуть чортів-рашистів з наших околиць, то може прилетіти – і від наших, і від їхніх. Немає значення, аби тільки вигнали їх за кордони України. Тому буде те, що буде. Головне, аби люди не постраждали й залишились живі", – підсумував Кондратюк.