Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною Оленою відвідали святкове містечко для дітей та дорослих "Миколай приймає друзів". Неймовірні світлини президентського подружжя опублікували на сайті президента.

Дивіться також У сукні з відкритими плечима: Олена Зеленська показала бездоганний образ – фото

На площі біля Офісу Президента артисти виконали "Щедрик", привітавши відвідувачів. А Святий Миколай запалив вогні на ялинці. Володимир Зеленський зазначив, що робота святкового містечка стає приємною традицією. Олена Зеленська розповіла про створення іграшок на ялинці.

Цьогорічна ялинка незвичайна. Вона прикрашена іграшками, ескізи для яких намалювали діти з особливими освітніми потребами,
– розповіла Олена Зеленська.


Атмосфера у святковому містечку / president.gov.ua

Образ Олени Зеленської

Перша леді України на святковий майданчик прийшла в теплому, комфортному, але й стильному look. Вона позувала у молочному светрі з гольфом та широкими білосніжними штанами. Зверху Олена Зеленська вдягнула довге темне пальто. Таке вбрання надзвичайно пасувало першій леді та вдало підходило для відвідин містечка.


Олена Зеленська у святковому містечку / president.gov.ua

Густе волосся вона розпустила та вклала пишними локонами. Олена Зеленська також зробила гарний макіяж. Перша леді підкреслила очі чорними тінями, а губи нафарбувала нюдовою помадою. Біля дружини стояв Володимир Зеленський в костюмі.


Президентське подружжя у святковому містечку / president.gov.ua