Чергову серію світлин Олена Зеленська оприлюднила на особистій сторінці в інстаграмі. Перша леді України має насичений робочий графік, але вона щоразу ділиться з підписниками новими кадрами з різних зустрічей та заходів.

До теми У коричневому піджаку: Олена Зеленська підкорила елегантним образом – фото

Днями перша леді взяла участь в засіданні комісії щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків за участю Дениса Шмигаля, міністрів та їхніх радників та керівників органів виконавчої влади з гендерних питань. Зустріч відбувалась в межах "Партнерства Біарриц". Олена Зеленська з міністрами обговорила плани на 2021 рік.

Олена Зеленська
Олена Зеленська / Instagram / @olenazelenska_official

Новий образ Олени Зеленської

Перша леді України постала перед камерою цього разу в доволі неочікуваному образі, адже зазвичай вона обирає стримані та лаконічні костюми. Для нового look Олена Зеленська обрала синю сукню з привідкритими плечима та квітковою вишивкою.

Біляве волосся перша леді накрутила пишними локонами, а вуха прикрасила лаконічними сережками. На обличчі Олена Зеленська зробила гарний макіяж. Вона підкреслила очі чорними стрілками, а губи нафарбувала нюдовою матовою помадою.

Олена Зеленська
Олена Зеленська / Instagram / @olenazelenska_official