Кліп на сингл "Нічна" – це "трушна" історія про відчуття свободи та потребу бути собою. У ньому молода дівчина відмовляється від усіх умовностей і бар'єрів, знаходить себе справжню.

Дивіться також Гурт The Hardkiss показав японський стиль та гострий сюжет у новому кліпі "Сестра"

"Моя героїня – ототожнення вільної, вільнолюбної, незалежної гуцулки. Вона відчуває своє далеке коріння і водночас існує в сьогоденні. Її серце та душа належать горам і гуцульським традиціям", – розповіла вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал.

Зйомки відео тривали три дні. Найекстремальнішим видався день мандрівки в гори. Там, на висоті близько 1,5 тисячі метрів над рівнем моря, за Буковецьким перевалом у Верховинському районі на Івано-Франківщині, Гуцулам вдалося відзняти "найсмачніші" кадри "Нічної".

T.HUTSULS – "Нічна": дивіться відео онлайн

Що відомо про проєкт T.HUTSULS

Музика T.HUTSULS – це мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів: цимбалів, дримби, трембіти, дуди, сопілки. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І завжди правдиво! "Правдиві гуцули" через музику розкривають етнокод.

T.HUTSULS – ще один проєкт у рамках масштабної культурологічної ініціативи під назвою Hutsul Planet, яка базується в Коломиї на Прикарпатті, та прагне відродити, зберегти й примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.