Український репер та співак Позитив (справжнє ім'я – Олексій Завгородній) не надто публічний, а тому про його життя відомо не так багато. Та нещодавно він дав відверте інтерв'ю, у якому розповів про стосунки з Надею Дорофеєвою та поділився думками про гурт "Время и Стекло".

До слова Українська режисерка зняла гарячий кліп для Cardi B та Normani

Позитив про возз'єднання гурту "Время и Стекло"

Група розпалась у березні минулого року. Фанати тоді були обурені та засмучені, адже за 10 років "Время и Стекло" для багатьох стали кумирами. Чимало шанувальників очікують на повернення колективу.

Ми знаємо мільйон груп легендарних, які потім роблять reunion. Це може бути, але не зараз. Бо те, що зараз робить Надя і що вона створює, як сольний артист мені дуже подобається. І мені здається, це було б неможливо в складі колективу. Зараз я хочу, щоб гурт MOZGI став таким самим легендарним, як і "Время и Стекло",
– зізнався артист.

Також Позитив розповів, які зараз у нього стосунки з колишньою партнеркою Надею Дорофеєвою.

"Надя — супер талановитий артист, це партнер. Ми зараз рідше бачимося, ясна річ, але я дуже за неї вболіваю й дуже хвилююсь. Дуже хочу, щоб у неї все вийшло. Вона – сильний артист, який знає, куди йде. Вона доб'ється всього, чого захоче", – наголосив Позитив.

Дивіться інтерв'ю з Позитивом: відео онлайн

Розпад "Время и Стекло": головне

  • 11 березня 2020 року гурт "Время и Стекло" офіційно заявив про свій розпад після 10 років успішної кар'єри.
  • Через довгий час артисти Позитив та Надя Дорофеєва, екссолісти "Время и Стекло" розповіли, чим займатимуться після розпаду гурту. Надя заявила про сольну кар'єру, а Позитив планував продовжити участь в гурті Mozgi.
  • Колишні учасники групи також роздумували про новий склад групи. Надя Дорофеєва зазначила, що їй не хотілося б, щоб усі пісні колективу зникли разом з "Время и Стекло". Та Позитив додав, що вони – не "ВІА Гра", бо цього разу замінити слід буде і хлопця, і дівчину. Якщо Потап наважиться на такий крок – це буде вперше.