10 випуск 11 сезону "Голосу країни" був по-справжньому зірковим. До четвірки тренерів приєдналися зіркові радники Юлія Саніна та Іван Дорн, а співачка Євгенія Власова з однією з учасниць з команди Монатіка виконала власну пісню "Ветер надежды". Після приголомшливого виступу судді проєкту закликали знаменитість повернутися в шоу-бізнес, проте на запрошення колег вона відповіла не на сцені, а в інстаграмі.

Читайте також Голос країни 10 випуск: вокальні бої команд Монатіка та Винника, які змусили плакати тренерів

Чи повернеться Євгенія Власова в шоу-бізнес

Кілька років тому артистка поставила кар'єру на паузу та відмовилася від спілкування з журналістами. Вона давно не співала на публіці й дуже хвилювалася перед виступом. На сцену Євгенія Власова йшла, як "в холодну ополонку". Вона зауважила, що подорож під назвою "Голос країни" її захопила, однак не відродила бажання повернутися в шоу-бізнес.

Я не можу сказати, що мене тягне назад в шоу-бізнес, але такі подорожі, змушують серце битися частіше,
– зізналася Євгенія Власова.

Євгенія Власова про тренерів "Голосу країни"

Співачка висловилася й про зіркових тренерів "Голосу країни 11". Вона поділилася, не все, що відбувалося на знімальному майданчику, увійшло в ефір. Тому глядачі не змогли побачити сповна, як сильно її підтримали судді.

"Те, що зворушило мене до глибини душі, так це те, як зустріли мене колеги. Я побачила їхнє щире співчуття, тепло, трепет, повагу. Нове покоління, вони інші. Вони уособлення найкращого, що сталося в українському шоу-бізнесі за останні років 10-15. З усіма своїми мегадосягненнями і статусом мегазірок, вони зберегли найкращі людські якості. У кожному стільки сили і стільки світла", – наголосила артистка.

Вона назвала Олега Винника сильним, теплим, привабливим і талановитим чоловіком, а Тіну Кароль – королевою серед королев, яка сяє різними гранями. Євгенія Власова тепло відгукується й про Юлію Саніну – "міжгалактичну царицю, безмежну, як космос", і про Надю Дорофєєву – "богиню з кристально чистим серцем і очима", а Монатіка надто багато в її артистичному серці.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Євгенія Власова зізналася, що ніколи не хворіла на рак, як писали в пресі. 2010 року вона й справді перенесла важку операцію та пройшла хімієтерапію, а в листопаді 2017-го пережила ще чотири складні операції. Після важкої недуги артистка співала через біль.