Про це спортсменка розповіла в інтерв'ю "Гордону".

Читайте також: Бачила сон, в якому вона цілує тебе, – Ані Лорак записала емоційну пісню про зраду

Політичні маніпуляції дуже сильно можуть нашкодити іміджу. Але вони ніколи не зашкодять дружбі і не припинять її. Кароліна була, є і буде частиною нашої сім'ї. Це людина, яка дарує радість та емоції, виходячи на сцену. Вона виступає не тільки у Російській Федерації, а по всьому світу. Ця дівчина співає українською мовою. Вона говорить про традиції, до того ж з любов'ю, а не просто для галочки,
– сказала Подкопаєва.

Окрім того, подруга одіозної співачки зауважила, що "час усе розсудить". Водночас, вона підкреслила, що Ані Лорак нарвалася на таку жорстку критику, бо є найяскравішою співачкою України.

"Маніпуляції і спекуляції є скрізь. Як із цього боку, так і з того. Під роздачу потрапила найрейтинговіша і найяскравіша з українських артистів. Боляче б'ють завжди по тому, хто найяскравіше світить", – наголосила вона.

Нагадаємо, Лілія Подкопаєва вже багато років дружить з співачкою Ані Лорак, яка останнім часом живе та гастролює Росією. Крім того, співачка є хресною доньки спортсменки, яку вона назвала Кароліною в її честь. А нещодавно Ані Лорак і Подкопаєва зустрілися в Києві.