На фоні резонансних новин про зраду чоловіка Ані Лорак, співачка записала пісню. Перед презентацією треку артистка зробила неоднозначний анонс, який наштовхував на думку, що пісня є автобіографічною.

Читайте також: Одна-єдина: як чоловік Ані Лорак привітав співачку з днем народження після зради

Я зроблю зізнання... 18 жовтня, – написала Ані Лорак, додавши сумну мелодію.

Як і обіцяла, співачка опублікувала аудіозапис нової пісні "Сон". У чуттєвій композиції Ані Лорак емоційно співає, що "бачила сон, в якому вона цілує" його. У мережі одразу ж припустили, що мова йде про її чоловіка Мурата Налчаджіолу, якого журналісти запідозрили у зраді.

Артистка вирішила не коментувати слова пісні, натомість зізналась, що запис треку був для неї своєрідним експериментом.

"Для мене ця композиція – якийсь експеримент, адже ми вперше співпрацюємо з новою командою. Я довго працювала в студії, але це було того варте, щоб зараз ви почули "Сон" саме в такій подачі", – зізналась Ані Лорак.

Слухайте нову пісню Ані Лорак "Сон" (аудіо):

Що відомо про зраду чоловіка Ані Лорак?Вкінці липня чоловіка Ані Лорак Мурата помітили у Києві в караоке-клубі з брюнеткою. Згодом ЗМІ дізналися, що чоловік був в компанії Яни Беляєвої. Та дівчина під час конкурсу "Міс Україна Всесвіт" дала дивний коментар журналістам, запевнивши, що має тільки дружні стосунки з Муратом.

За словами інсайдерів, після скандальних новин подружжя живе в одному помешканні. Однак Ані Лорак опублікувала фото без обручки. Згодом, 3 вересня, пара вперше з'явилася на публіці разом. Ані Лорак та Мурат Налчаджіолу разом провели спільну дочку до школи. В останньому інтерв'ю співачка зізналась, що не пробачить зради.