Про своє ставлення до сольної кар'єри артистки він розповів у програмі "Світське життя".

Репер та продюсер заявив, що не має жодних заздрощів до успіху Насті Каменських, адже він є спільним для обох артистів. Тому всі, хто очікують на ворожнечу в екс-дуеті, цього ніколи не дочекаються.

Читайте також: Настя Каменських влаштувала гучну вечірку: яскраві фото

"Всі б хотіли, щоб ми з Настею були суперниками, як казала Оля Фреймут, щоб ми чубились. Але ми на такому рівні, що зараз усі її досягнення – це мої досягнення, і всі мої досягнення – це її досягнення. Я дуже популярний чувачок. Не скажу, що популярніший, ніж Притула, але я намагаюся", – з гумором зазначив Потап.

Окрім цього, співак не оминув увагою його дуету з Олегом Винником. Потап піджартував, що його фан-група з того часу зросла.

У мене друга хвиля популярності, тому що тепер мене люблять жінки у віці. Тепер мене люблять різні жінки. Тепер мене зустрічають біля магазину і кажуть: "Це ж ви Потап, ми вас так любимо",
– додав Потап.

Нагадаємо, що після розпаду дуету Потапа і Насті, що стався у жовтні 2017 року, артистка розпочала сольну кар'єру під псевдонімом NK. Наразі співачка записала перший студійний альбом та презентувала свою іспаномовну пісню "Peligroso" у США. Допомагав їй в цьому Потап, який написав чимало треків до платівки. Окрім цього, репер супроводжував Настю Каменських в Маямі, чим підігрів чутки про їх роман.