Однак не відпочинок став причиною спільної поїздки українських співаків до США, а робота. У Маямі Настя Каменських, що виступає під псевдонімом NK, представила свою іспанську запальну пісню "Peligroso".

Читайте також: Настю Каменських звинуватили в плагіаті: несподівані подробиці

Відомо, що у США співачка дала чимало інтерв'ю та взяла участь у зйомках ранкової програми на місцевій радіостанції та телебаченні. У студії Настя Каменських красувалась у міні-сукнях, які підкреслили її струнку талію.

Супроводжував артистку в поїздці репер Потап. Зі співаком Настя Каменських зробила кілька спільних фото.

"Ця українська дівчинка зробила те, чого не вдавалося жодній співачці з нашої півкулі, вивчила за чотири місяці іспанську мову і увірвалася до латиноамериканського світу зі своєю "Peligroso", – гордо написав Потап.

Нагадаємо, що 12 вересня Настя Каменських та Потап пішли на закриту вечірку з нагоди дня народження Каті Осадчої. Гості свята опублікували відео, на якому було видно, як співак ніжно обіймає свою екс-партнерку. Та як тільки камера наблизилась до артистів, Настя Каменських одразу ж віддалилась від Потапа. Ці кадри спровокували чутки про їх роман, відтак користувачі мережі шукають нові докази романтичних стосунків двох співаків.