Але жінка розуміє, що вона, скоріше за все, не зможе знову завагітніти і народити, тому розглядає варіант ЕКЗ, сурогатного материнства або всиновлення.

Читайте також Щаслива Кріссі Тейген знялась з двома дітьми для обкладинки журналу: фото

Змиритися з тим, що я більше не зможу виносити дитину мені дуже важко. Річ у тім, що я почуваюся максимально здоровою. Але потім я згадую про те, що моя матка просто не хоче зі мною "співпрацювати",
– зізналась Кріссі Тейген.

Вона також додала, що усвідомила, наскільки сильною морально і фізично вона може бути попри усі труднощі, які спіткали її та чоловіка Джона Ледженда минулого року.

"Насправді мені так пощастило. Я просто думаю про це і розумію, наскільки я вже благословенна. А ще в даний час існує так багато способів зачати дитину, будь це сурогатне материнство або усиновлення", – додала Тейген.

Оскільки телезірка має тайсько-норвезьке коріння, то, згідно з традицією першого народу, вона посадила на честь померлого малюка дерево у своєму подвір'ї. Тайці вірять, що таким чином померла людина продовжує своє життя в листі і гілках.

"Я хотіла, щоб прах Джека залишився в нашому ґрунті, щоб він міг весь час бути з нами і рости в красивих гілках цього дерева. Те, як Майлз і Луна згадують про нього, так прекрасно. Це нагадує мені про те, як я бувши маленькою розмовляла зі своїм дідусем, який вже давно помер, і залишився на землі тільки його прах. Це все чудово, і мені подобається, що ця традиція успадкована" – підсумувала Кріссі.

Нагадаємо, що у шлюбі Кріссі Тейген та Джона Ледженда народилось двоє дітей – донька Луна і син Майлз.