Знаменита модель з андрогінною зовнішністю (має ознаки чоловічих та жіночих рис зовнішності) була справжньою музою для багатьох дизайнерів та фанатів. Жінка також мала велику сім'ю – чоловіка, з яким жила у шлюбі впродовж 21 року, та чотирьох дітей. Втім, Стелла Теннант покинула світ, але залишила по собі добру пам'ять, повідомляє 24 канал.

До теми Померла модель Стелла Теннант – муза Карла Лагерфельда

Колеги Стелли другий день поспіль публікують сумні дописи у соціальних мережах, де згадують свою напарницю по подіуму і не можуть змиритись з тим, що жінки вже немає у живих. Свої спічуття сім'ї Стелли вже висловили такі зірки, як Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд, Кейт Мосс, Карла Бруні, Вікторія Бекхем та інші. Деякі з них пропонуємо розглянути детальніше.

Реакція зірок на смерть Стелли Теннант

  • Наомі Кемпбелл: "Вірна, віддана, рідкісне поєднання краси внутрішньої і зовнішньої, ти була однією з тих, хто ніколи не втрачає любові – теплота один до одного не меркнула при кожній новій зустрічі. Без зусиль – уособлення витонченості, навіть коли ти просто сидиш в кутку. Ангел серед нас. Мої найглибші співчуття твоїй прекрасній сім'ї, дітям, близьким. Ікона назавжди".

Сінді Кроуфорд: "Стелла Теннант пішла занадто рано. Я завжди захоплювалася її безстрашністю і стилем. Мої молитви – її сім'ї."

  • Кейт Мосс: "Спочивай з миром, дорога Стелло".

Карла Бруні: "Так сумно чути про смерть дивовижної Стелли Теннант. Мої думки і молитви – її сім'ї".

  • Вікторія Бекхем: "Сумно чути жахливі новини про Стеллу Теннант. Вона була неймовірним талантом, людиною, якою я захоплювалася і яку поважала. Це фото з відкриття мого першого показу на Тижні моди в Лондоні в 2018 році, на честь мого 10-річного ювілею в професії. Було величезним привілеєм мати Стеллу в числі моделей, це так багато значило для мене, я просто любила в ній все. Мої думки з її сім'єю".

Крісті Тарлінгтон: "Що ще я можу додати, чого не було сказано після сумної новини про смерть Стелли Теннант? Керолін Мерфі нещодавно опублікувала цю обкладинку, яка викликала багато спогадів про минуле. Я пам'ятаю, як зустрічалася зі Стелою в Лондоні на початку 90-х років. Ми одягалися поруч один з одним за лаштунками шоу. Вона була такою гарною і ніжною, абсолютно голою, крім пірсингу в носі і великих чорних чобіт.

Я запам'ятаю її легкий сміх і скромну силу. Пізніше, після того, як Стелла стала матір'ю, вона буде розповідати про дітей, ферму та інше "спокійне" життя. Стелла розвивалася перед нами красиво, спокійно і впевнено. Я ніколи не уявляла, що є якісь речі, які вона не зможе зробити. Всі, з ким вона зустрілася в цьому житті, завжди будуть захоплюватися нею, поважати і сумувати за нею".

  • Керолін Мерфі: "Ти пішла так рано. Спочивай з миром, моя дорога".