Про смерть Стелли Теннант повідомили у виданні BBC News з посиланням на сім'ю Теннант. Родичі попросили поважати їхнє приватне життя і не турбувати запитаннями. відтак, жодних деталей смерті окрім того, що вона була раптовою, у мережі не розголошують.

До слова Модель, яку прозвали мексиканською Кім Кардашян, померла після невдалої пластики сідниць

Що відомо про Стеллу Теннант?

Британська модель народилась у знатній аристократичній сім'ї у Шотландії. У дитинстві вона відвідувала школу Святого Леонарда в Сент-Ендрюсі, а згодом навчалась на скульптора. У 1993 році жінка дебютувала у модельному світі, знявшись для британського журналу Vogue. Вона тоді носила сережку у носі та відмовилась знімати її для фото, тому такий виклик фешн-індустрії запам'ятався багатьом.

Померла модель Стелла Теннант
Стелла Теннант у фотосесії для Vogue у 1993 році / Фото Vogue

Стелла Теннант через свою андрогінну зовнішність (має чоловічі та жіночі риси обличчя водночас), а також відсутність усмішки на зйомках та показах запам'яталась багатьом модельєрам. Навіть сам Карл Лагерфельд – покійний креативний директор бренду Chanel, вважав її своєю музою. У 1996 році він навіть запросив Стеллу стати новим обличчям знаменитого бренду.

Свого часу модель знялась для великої кількості глянців – Vogue, Harper's Bazaar, Numero, співпрацюючи з такими фотографами, як Тім Вокер, Брюс Вебер і Стівен Майзель. Зокрема, покійна Стелла Теннант брала участь в показах Burberry, Hermès і Chanel.

Померла модель Стелла Теннант
Померла модель Стелла Теннант / Фото Vogue

У 2012 році вона взяла участь у церемонії закриття літньої Олімпіади в Лондоні разом з іншими відомими британськими моделями Кейт Мосс і Наомі Кемпбелл. Модель також була екоактивісткою та виступала проти відлучення Шотландії від Сполученого Королівства у 2014 році.

Особисте життя Стелли Теннант

Щодо особистого життя, то у 1999 році Стелла одружилась з французьким фотографом Девідом Ласнетом у Шотландії. За 21 рік спільного життя у них народилися четверо дітей – три доньки і один син.

Померла модель Стелла Теннант
Сім'я покійної Стелли Теннант / Фото Alexis Armanet