Актор пішов з життя у Москві. Про це повідомляє офіційний сайт Московського художнього театру імені Антона Чехова. Саме у цьому культурному закладі працював Валерій Хлевінський.

Читайте також Після передчасних новин: лікарі підтвердили смерть Тані Робертс, дівчини Джеймса Бонда

Наразі причину смерті легендарного актора не називають. Прощання з артистом відбудеться в понеділок, 11 січня. Поховають його на Троєкурівському цвинтарі у Москві.

Що відомо про Валерія Хлевінського

Майбутній актор народився у 1943 році в містечку Горький, що розташоване в Нижньому Новгороді. Ще у школі він брав участь у різноманітних заходах, відвідував драматичний гуртом Володимирського гарнізонного будинку офіцерів.


Валерій Хлевінський / Фото з відкритих джерел

Після закінчення школи Валерій хотів вступив до Школи-студії МХАТ, проте йому не вдалося зробити цього з першого разу. Тоді він повернувся у Володимир і півтора сезону відіграв у драматичному театрі імені Анатолія Луначарського.

Згодом Хлевінський все-таки вступив в Школу-студію МХАТ, закінчив її у 1969 році. Багато років своєї творчої кар'єри він присвятив грі в театрі "Современник" і Табакерці – театру Олега Табакова.

У 2001 році артист став членом трупи МХТ імені Антона Чехова. Також він викладав акторську майстерність у школі-студії МХАТ.

Серед нагород, які отримав актор, є звання заслуженого артиста РРФСР та народного артиста Російської Федерації.


Валерій Хлевінський у фільмі "Вічний поклик" / Фото кіностудія "Мосфильм"

Найвідоміші фільми

  • "Вічний поклик";
  • "Вся королівська рать";
  • "Валентин і Валентина";
  • "Велика перерва";
  • "Береги";
  • "Слідство ведуть ЗнаТоКи. Удар у відповідь".