Шокуючу новину про смерть народного артиста України підтвердила на особистій сторінці у фейсбуці його невістка Соломія Скорик.

До теми Помер Мирослав Скорик: біографія та твори композитора

Мирослав Скорик пішов з життя у 81-річному віці. 13 липня йому б виповнилося 82 роки. Мирослав Михайлович був не лише справжнім професіоналом своєї справи, а й надійним другом та чуйною людиною. Він був справжнім метром української класичної музики і ця втрата є непоправною для вітчизняної культури.

Смерть цього видатного музикознавця стала справжнім потрясінням для його родичів, друзів, колег та прихильників. Та наразі невідомо, що стало причиною відходу українського генія у вічність.

Сьогодні відійшов у вічність геніальний композитор, наш Мойсей української музики – Мирослав Скорик. Невимовний біль і величезна втрата для України і всього світу! Мирослав Михайлович був чудовим батьком, коханим чоловіком і прекрасною людиною з великим серцем! Тато, ми Вас дуже любимо і Ви назавжди в наших серцях!
– зворушливо написала Соломія.

Про смерть Мирослава Михайловича повідомила і ведуча Львівської обласної філармонії Ольга Лозинська.

Не маю слів… Маестро Скорик відійшов в кращі світи,
– написала Ольга на особистій сторінці у фейсбуці.

Також смерть видатного композитора підтвердив головний режисер Національної опери України імені Т.Г.Шевченка Анатолій Солов'яненко. Він поділився дописом в мережі.
Користувачі мережі висловлюють співчуття родичам Мирослава Михайловича та свою повагу до нього та його творчості.

Дізнайтеся більше Мирослава Скорика поховають у Львові: відомі дати прощання і похорону