Про це пишуть на The Daily Mail.

Майлі, яка надягла в цей день червоний купальник вартістю 64 долари, мимоволі продемонструвала репортерам не лише підтягнуту фігуру, але й свої численні татуювання. Зараз на тілі 24-річної співачки вже більше 20 малюнків. Серед них можна розгледіти собаку, рибу, півмісяць та логотип її благодійного фонду Happy Hippie.

Читайте також: Майлі Сайрус з відомим брендом випустили колекцію взуття в підтримку ЛГБТ: яскраві фото

Поки Майлі засмагала на березі, Ліам в спеціальному костюмі приборкував океан. За словами очевидців, Ліам – відмінний серфінгіст і він без особливих зусиль маневрував та катався на найбільших хвилях.

Читайте також: Майлі Сайрус знялась в романтичному фотосеті та розповіла про важке минуле

Нагадаємо, що відносини Майлі Сайрус і Ліама Хемсворт зав'язалися в 2009 році на зйомках фільму "Остання пісня". У 2012-му пара оголосила про заручини, але дійти до вівтаря Майлі і Ліам так і не змогли: у вересні 2013 року представники акторів підтвердили журналу People їх розставання.

Однак вже у 2016 році колишніх закоханих застали за поцілунками та обіймами. В знак нових стосунків на руці Майлі помітили обручку, однак про весілля ще досі нічого не повідомляється.

Читайте також: Майлі Сайрус розказала про свою найбільшу помилку в житті

Літом 2017 в ЗМІ подейкували, що весільна церемонія Майлі та Ліама мала відбутись 4 липня – на День незалежності США. Проте ми бачимо, що весілля так і не відбулось.