Про це повідомляють на сайті видання.

Фотосесія проходила на Каліфорнійському тихоокеанському узбережжі, недалеко від бохо-студії "Rainbow Land", власницею якої є сама Майлі Сайрус. На фото Сайрус постає з розпущеним волоссям у довгій білій сукні, а також светрі oversize.

Окрім красивих ніжних та милих кадрів, які їй часто були не властиві, Сайрус дала інтерв'ю, в якому вона зізналась про своє захоплення наркотичними речовинами, про особисте життя та про тих людей, які підтримували і підтримують її у важкі періоди.

Не повірите, але я не курила травичку більше трьох тижнів,
– зізналася співачка.

Як поділилася сама виконавиця, вона готова і вже перебуває на шляху до змін, а все минуле "бойове розфарбування" – це був не більше ніж піар-хід і грамотна робота менеджерів.

"Мені приємно оточувати себе людьми, дивлячись на яких я хочу бути краще. Я хочу бути чистою і чесною, тому що знаю, чого точно хочу і де хочу бути," – додала Майлі.

Юна співачка також зізналася, що в її житті відбулося багато подій, які підломили її і вибили з колії. Їй потрібен був час, щоб знайти себе та знайти якийсь поштовх до змін. Вона поділилась,що не любить червоні доріжки і не любить перебувати в ситуаціях, в яких їй некомфортно, тому що їй це абсолютно не потрібно.

В інтерв'ю журналу Майлі також розповіла про свої стосунки з голлівудським актором Ліамом Хемсвортом. Як відомо, після трирічної перерви Майлі та Ліам поновили стосунки і заради коханого вона відмовилася від своєї епатажної поведінки.

Мені дуже потрібно було змінитися. І змінюватися поруч з кимось, хто не змінюється так само, як ти, дуже важко. Виникає відчуття, що ти більше не впізнаєш цю людину. Нам довелося заново закохатися одне в одного,
– прокоментувала артистка.

Читайте також: У мережу злили голі фото відомої співачки (18+)