У миловидному відео, яке залишив у мережі Макс Михайлюк (ексзірка шоу "Холостяк-10"), він показав, як годує сумішшю або молоком свою крихітку. Він прокоментував її гарний апетит, поки поруч з цього сміялась дружина Даша.

Читайте також "Холостяк" Максим Михайлюк вперше після ДТП з'явився в інстаграмі: що опублікував чоловік

Спостерігаючи за тим, як ти ростеш протягом цих 12 місяців, я отримав найщасливіші, найцінніші моменти мого життя. Поки ми не поряд, переглядаю наші сімейні відео, та й одним із найулюбленіших ділюся сьогодні з Вами. З днем народження, наша улюблена донечка!
– ніжно написав молодий татусь.

Модель та матуся Хлистун теж залишила в інстаграмі фотографії своєї донечки, яких раніше не було в мережі. На них можна побачити підрослу Аріану, яку ніжно обіймає та цілує як батько, так і мама.

"Моя найкраща дівчинка, я досі не можу повірити, що вже пролетів рік, як ми зустрілися з найбільшим щастям у нашому житті. Я так сильно люблю тебе. Мені хочеться, щоб ти була найщасливішою, світлою та доброю! І я знаю, ти такою і будеш. Нехай у твоєму житті зустрічаються лише добрі люди. Даруй цьому світові своє тепло, ти це вже в такому юному віці вмієш робити. Ми з татом завжди будемо поруч. Максе, ми подарували цьому світу особливу людину", – написала Даша.

Для перегляду усіх фото гортайте направо:

  • Варто додати, що зараз Максим перебуває у теробороні міста, ймовірно, Києва або Харкова, звідки він родом. Раніше він публікував фото з патрулювання.
  • Щодо особистого життя, то доля Макса Михайлюка з переможницею проєкту "Холостяк-10" Дашою Ульяновою не склалась. Незадовго після проєкту він зав'язав стосунки з Дашою Хлистун, згодом вона завагітніла. Навесні 2021 року вона народила доньку. У липні пара офіційно розписалась у день, коли реєструвала народження доньки у київському РАЦСі.