Запорізька область є серед тих, які потерпають від російських окупантів. Ірма неодноразово бувала в Запоріжжі, відвідувала визначні місця. Вона звернулася до всіх мешканців того краю, які готуються до зустрічі ворога. Закликала військових нещадно бити окупантів, а всіх жителів міста й області – допомагати захисникам.

Дивіться також Ми маємо уберегти цивілізацію від цього ху*ового покидька, – Ірма Вітовська звернулася до ЗСУ

Ірма Вітовська звернулася до Запоріжжя

"Дороге Запоріжжя, дорога Січ, запорізький дух, серце козацтва! Теперішній час повертає ваш дух, всі кістки, всю енергію, любов, звитягу і сміливість тих, хто тут народжував волю і здобував свободу для всієї України. Я дуже рада, що моє життя переплелося з вашим містом. Останнім часом я часто бувала в ньому. Хочу підтримати вас, хлопці й дівчата, жінки та чоловіки. Ви сьогодні маєте можливість довести цим оркам, що таке козацтво. Що його не знищено і не можна знищити. Що навіть приспане воно одного разу прокинеться та знесе все. Ви зможете це зробити. Я люблю вас і серцем з вами, Запоріжжя", – наголосила Ірма.

Також хочу підтримати мирних громадян, дітей, жінок, старших людей. Слухайте ваших сильних чоловіків і жінок, виконуйте все, що вони скажуть. Бережіть один одного, будьте людьми, допомагайте. Тепер ви сестри та брати, всі діти тепер ваші. Ми підтримуємо вас, завжди чекаємо вас у себе,
– сказала Ірма.

Звернення Ірми Вітовської до жителів Запоріжжя: дивіться відео онлайн

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!