19 листопада 2021 року вийшла подвійна прем'єра від рок-гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. До Дня Гідності та Свободи популярна група презентувала свій шостий студійний альбом "Вільні люди". На його підтримку відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК "Олімпійський".

До теми Дуже прикро, – Сергій Танчинець поділився емоціями після вильоту з шоу "Маска"

Альбом "Вільні люди" від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Платівка складається з семи різних за настроєм композицій. Частина з них вже отримала широку популярність, престижні відзнаки у шоу-індустрії країни та стали саундтреками кінострічок.

Пісні "Липень", "Героям", "Поклянись. Поцілуй. Обійми" та "ЛітоКамон" були представлені раніше як сингли з відеороботами. Також в альбомі є абсолютно нові пісні та бонус-композиції. Наприклад, це пісня "Героям" білоруською мовою від БЕZ ОБМЕЖЕНЬ feat. KOZAK SYSTEM & СКАЙ & Артур Данієлян.

Звучання нового альбому стало більш атмосферним та різноплановим: тут можна помітити і рок, і балади, і електронні танцювальні ритми, а також різнопланову вокальну подачу Сергія Танчинця, яка захоплює ліричним виконанням і мелодійним речитативом. Новий альбом звучить поза межами конкретного музичного жанру, але наслідує впізнаване звучання гурту.

Кліп "Вільні люди"

Особливої уваги заслуговує титульна пісня, що й дала назву альбому – “Вільні люди”. На думку музикантів, це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про індивідів, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою. Кожен слухач знайде в цій пісні щось про себе.

Відеоробота на пісню "Вільні люди" розповідає про 31 рік незалежності – 31 гордість нації. За сюжетом, музиканти БЕZ ОБМЕЖЕНЬ виконують пісню, а позаду – величезний екран. На екрані відео та фотохроніки видатних людей та подій України. Серед них – Андрій Шевченко, Валерій Лобановський, Кузьма "Скрябін", Святослав Вакарчук, Ліна Костенко, Сергій Бубка, Георгій Гонгадзе, Небесна Сотня, Ан-225 "Мрія" – і це далеко не повний перелік.

Ідею згенерували ми утрьох: я, мій партнер та генеральний продюсер БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Олег Ходачук, а також наш друг – режисер Влад Разіховський, з яким ми вже багато працювали раніше. Відеоробота лаконічна, але водночас глибока за емоціями та змістом,
– поділився лідер гурту Сергій Танчинець.

Як проходили зйомки кліпу / Фото пресслужби

"Ми виписали імена, події, факти, які ми хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені. Не буду приховувати, було складно обмежитися і скласти перелік з 31, бо Україна сильна та багата на яскравих, талановитих та героїчних людей", – додав вокаліст.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – "Вільні люди": дивіться відео онлайн