Андрій Данилко в інтерв'ю Дмитру Гордону порадив Путіну зайти у свій бункер та застрелитися. Тепер артист, відомий за образом Вєрки Сердючки, зізнався, що тоді сказав це на емоціях.

Читайте також "У шмотках з ринку": Вєрка Сердючка заявила, що готова до рейкової війни й потролила Арестовича

Данилко про покарання для Путіна

Виконавець поділився, що хотів би справедливого покарання для очільника Кремля та всієї верхівки російської влади.

"На 26-й день війни я розумію, що мені таки хотілося б побачити його в суді. Просто застрелитися чи померти від кулі — для Путіна вже надто легка смерть. Хочу бачити його на лаві підсудних. Разом з оточенням, що йому потурає. Адже там, на верхівці, всі пов'язані. І вони це розуміють. Звичайно, багатьом хотілося б зараз знайти вихід із ситуації, вигадати варіант Б, В, а виходить тільки Ж — ж*па!" – сказав Андрій Данилко.

Артист раніше наголошував, що залишається в Києві, й готовий бути там до останнього. У столиці він займається волонтерською діяльністю, а деколи може творити.

"Іноді я щось пишу. Але, за великим рахунком, я зайнятий цілий день. Я розв'язую побутові питання та пов'язані з допомогою нашим бійцям. Роблю те, що можу. Ми купуємо тепловізори, бронежилети, каски. Причому вирішуємо все досить швидко", – розповів Данилко.