Концерт пам'яті Миколи Мозгового

1 вересня

Національний палац мистецтв "Україна"

Вартість квитків: 100-1000 грн

Купити квитки можна тут

Микола Мозговий – один з тих, хто намагався брати участь в становленні українського шоу-бізнесу, коли той тільки-но починав зароджуватися в нашій країні. У перший день осені Мозговому виповнилося б 70 років. На честь цього друзі і шанувальники композитора зберуться в одному залі, щоб знову виконати знамениті композиції його авторства.
У концерті беруть участь Віктор Павлік, Алла Кудлай, Ivan Navi, Ulia Lord і багато інших.

Читайте також: Гогольfest 2017 в Києві: ціни та нові програми заходів

Джаз на Даху – Bossa Nova

1 вересня

Bel'etage

Вартість: 250 - 350 грн

Купити квитки можна тут

Один з найкращих варіантів почати осінь – зарядиться енергією і відмінним настроєм під ритми Bossa Nova. Саме завдяки запальному Bossa Nova колись світ став не тільки слухати, а й танцювати під джаз. Цього разу Bossa Nova прозвучить на київському даху у виконанні найкращих jazz-музикантів країни – квартету Руслана Єгорова.

Концерт у Лаврі

2 вересня

Києво-Печерська Лавра, Соборна площа

Вартість квитків: 500 грн

Купити квитки можна тут

Перший концерт класичної музики, що відбудеться у Києво-Печерській Лаврі, на соборній площі, між Успенським Собором і лаврської дзвіницею. Оркестр "Віртуози Києва", хор "Думка" (номінант на премію "Греммі") і диригент Дмитро Яблонський (номінант на премію "Греммі", США-Ізраїль) виконають: неймовірно красиву "Весну" Сергія Рахманінова, піднесену кантату "Іоанн Дамаскін" Сергія Танєєва і легендарну 41 симфонію Моцарта.

Вистава-променад "Час"

2, 3, 6, 9, 10 13 вересня

Пішохідний міст на Труханів острів

Вартість: 350 грн

Купити квиток можна тут

Уперше в Україні новий формат розваги, що давно вже став популярним в Європі та об'єднав в собі елементи аудіо-перформансу і театральної дії. Головне у виставі – ефект максимальної присутності й занурення учасників в сюжет спектаклю. При цьому глядачі не сидять в кріслах, а є активними учасниками подій, які відбуваються з ними, навколо них і в них самих. Ви одягаєте навушники і відправляєтеся в захоплюючу подорож продуману командою організаторів. Група глядачів з 33 людей подорожує по місту, слідуючи вказівкам Голосу, який занурює їх в сюжет, направляє і переносить до окремого світу – світу Часу. Усі події вистави-променаду відбуваються тут і зараз, акторами стають випадкові перехожі, а сценою – місто.

Гліб Самойлов & The Matrixx

3 вересня

Docker Pub

Вартість: 400 - 5250 грн

Купити квиток можна тут

У березні цього року гурт відсвяткував 7 років своєї творчості. У Москві і Пітері було відіграно масштабні концерти, а ось до Києва хлопці довезли лише пісні в симфонічному, оркестровому супроводі, залишивши рок осторонь. Тому, якщо ви з тих, хто скучив за традиційним звучанням The Matrixx, цей концерт для вас. Роково-синтетична музика, зухвала, але виразна лірика, провокаційний імідж, одним словом, все, за що шанувальники гурту люблять The Matrixx, в одному виступі.