За 11 днів фестивалю гості Гогольfest 2017 зможуть побувати на 300 подіях, де очікується 900 учасників з 15 країн. Програма цьогорічного фестивалю складається з п'яти напрямків: театр, музика, для дітей, танець та Arksquat, – окремий проект для художників.

Читайте також: Територія свободи і драйву. Яким був Zaxidfest


Фестиваль Гогольfest

Цього року організатори фестивалю вперше ввели абонементи на фестиваль та умовно розділили програму на "Зелену" та "Червону".

Всі події Зеленої програми можна буде відвідати за абонементом, який вже доступний у продажу:

Абонемент на всі 11 днів Зеленої програми коштуватиме 420 гривень до 6 вересня, 490 – з 7 вересня.

Абонемент на вікенд 9-10 вересня коштуватиме 320 гривень, 370 гривень – з 7 вересня.

Одноденнний квиток коштуватиме 100-270 гривень в залежності від дня програми.

Для відвідування подій Червоної програми, потрібно буде придбати окремі квитки. При цьому гість отримує пропуск на локацію, де буде проводитися конкретний захід. Червона програма також на 100% складається з міжнародних проектів за участі 15 країн світу.

7 вересня в Довженко-Центрі відбудеться показ нового проекту Влада Троїцького – лялькового кабаре "ЦеШо?" і прем'єра вистави "Повелитель мух" за романом Вільяма Голдінга, над яким працював режисер Давид Петросян.


"ЦеШо?" (Україна)

8 вересня в Театрі на Подолі пройде показ балету "I Baslacchi. Omaggio a Fellini" від італійського колективу Compagnia Artemis Danca.

"I Baslacchi. Omaggio a Fellini" (Італія)

9 вересня відбудеться урочисте офіційне відкриття ГогольFest 2017 на ВДНГ з шоу-перформансом "Dreams" за участю Dakha Brakha і виставою "А Celebration Service" по Мередіт Монк.


"Dreams OFF" (Україна)

У Довженка-Центрі в новому просторі театральної платформи "Сцена 6", пройде спектакль "Stop Being Poor" норвезького Proxy Theatre. У Театрі на Подолі також покажуть концерт "The Art of Brown Soil" від бельгійського Ensemble Nadar.

10 вересня вранці відбудеться спектакль для дітей від британського лялькаря Ендрю Пурвіна, а ввечері – прем'єра опери-балету "Ark" і масштабне шоу "uTopia" від фрік-кабаре Dakh Daughters.


"uTopia" (Україна)

А в Театрі на Подолі бельгійський Ensemble Nadar дасть концерт "The Art of Brown Soil".

З 11 по 15 вересня пройде театрально-хореографічна програма, де можна буде побачити вистави нової української незалежної сцени.


"END OF IMITATION 2.0" (Україна)

16 вересня буде відзначено грандіозним поданням на ВДНГ театрально-циркового перформансу-кабаре "Terabak de Kyiv" від кабаре Terabak Франція і Dakh Daughters.


"Terabak de Kyiv" (Україна, Франція)

17 вересня відзначать закриття ГогольFest 2017 спектаклем "Фантазія" від Вільнюського Малого театру під керівництвом Р. Тумінаса в Театрі на Подолі, а в Довженко-Центрі акустичним концертом-перформансом від Ensemble Ascolta (Німеччина).


"Фантазія" (Литва)

Щоб детальніше побачити щоденний перелік подій на Зелену та Червону програму, можна перейти тут за посиланням.

Всі квитки на події Гогольfest 2017 можна купити на concert.ua.

Читайте також: Respublica -2017: чим вражатиме музично-урбаністичний фест